Головна » 2016 » Квітень » 29

26 квітня в 30-ту річницю Чорнобильської катастрофи відбувся реквієм "Гірка квітка - полин..". Мультимедійна презентація, виступи учнів, хореографічні постановки, пісні  сприяли розумінню дітьми найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 296 | Додав: Ger@sym | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

21 квітня відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Молодь обирає здоров'я".

Наша агітбригада "Спалах" за участю Дячук Валерії, Кшевінської Тетяни, Парубок Сніжани, Войцехівської Катерини, Козловської Каріни, Шарги Юлії, Велавської Росини, Мартинюк Надії вибороли І місце.

ВІТАЄМО!!!! ТАК ТРИМАТИ!!!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 300 | Додав: Ger@sym | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

20 квітня у нас в школі було проведено день ЦО.

Протягом Дня ЦО та ОТ з постійним складом і учнями відпрацьовані:

• дії за сигналом «Увага всім!»;
  • користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
  • дії у разі пожежі та можливих аварій на Хмельницькій АЕС і об’єктах, які використовують у виробництві сильнодіючі отруйні речовини;
  • виконання нормативів ЦО;
  • організація роботи пункту видачі ЗІЗ.

Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналами ЦО діяли грамотно і чітко.

Найкраще діяли:

• рятувальна група (командир формування Дячук Н., керівник Добренький С. М.),
  • група з обслуговування сховища (командир формування Буданов В., керівник Котлінська С. В.),
  • пост радіаційного та хімічного спостереження (командир формування Дуда А., керівник Назаренко А.П.) та інші.
... Читати далі »
Переглядів: 315 | Додав: Ger@sym | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)