Головна » 2017 » Травень » 09

72 роки минуло від незабутнього 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників залишається невичерпним джерелом патріотизму. В цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Ніхто не забутий;

На попіл ніхто не згорів:

... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: Ger@sym | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (0)

27 квітня у школі відбувся день цивільної оборони. Були проведенні відкриті виховні години у 2 та 5 класах. Учні переглянули ряд документальних фільмів про небезпечні ситуації та повчальні мультфільми. Традиційно гостями стала рятувальна частина МВС у Хмельницькій області.

Переглядів: 274 | Додав: Ger@sym | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (0)

26 квітня у день 32-ї річниці вибуху на Чорнобильській АЕС гостями нашої школи стала спілка Чорнобильців м. Хмельницького. Ми вітали їх візитівкою школи, літературно - музичною композицією "Дзвін та відголос Чорнобиля" та концертом "Ми діти твої, Україно". Зустріч відбулася у теплій, душевній атмогсфері.

Переглядів: 315 | Додав: Ger@sym | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (0)

12 квітня в нашій  школі  відбувся районний  етап дитячо – юнацької військово – спортивої патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасниками стали 4 навчальних заклади: Пархомовецька ЗОШ, Гвардійський НВК, Розсошанська ЗОШ, Іванковецький НВК. Переможцями стала наша команда у складі: Цюрупи Юрія, Бомка Володимира, Домбровського Іллі,Калюжняка Дениса, Гнипель Ірини, Єрмолаєвої Влади, Рудчук Вікторії, Войцехівської Катерини.

Вітаємо переможців! Бажаємо гарної підготовки та достойного виступу на обласному рівні.

Переглядів: 316 | Додав: Ger@sym | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (0)