Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Шкільний жовтень
Шкільний жовтень

13 жовтня до Дня захисника україни в школі відбулося свято "Сила нескоренних". На святі були присутні учні школи, вчителі, запрошені воїни АТО. Учні 5 -11 класів підготували історичний екскурс у минуле нашого народу, згадали усіх: козаків, гетьманів, поетів, воїнів ЗУНР і УНР, УПА,ОУН, ветеранів війни 1941- 1945 рр., Героїв майдану та АТО.весь захід супроводжувався презентацією, яку зробила Степанишина О.С. та піснями у виконанні Гнипель Ірини та Панасюк Олександри ( кер. Басистюк Л.В.).

19 жовтня відбулося свято - виставка "Овочеві витівки". Підсумки : І місце - 4 клас, ІІ місце - 1,2,3клас.

21 жовтня відбулися вибори Президента школи. до виборчих списків було занесено 51 учень 8-11 класів. Проголосувало - 36. За результатами - Президентом школи стала учениця 9 класу Парубок Сніжана.вітаємо її та бажаємо наснаги та нових ідей у роботі учнівського самоврядування.

21 жовтня також відбулася зустріч учнів 5-11 класів з представниками ювенальної превенції у Хмельницькій області. Діти прослухали лекцію про відповідальність неповнолітніх, після чого мали змогу задавати питання. Найактивнішими виявилися учні 5- 6 класів.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 302 | Додав: Ger@sym | Рейтинг: 0.0/0