П`ятниця

Головна » 2016 » Березень » 31 » Історико -меморіальний комплекс органів правопорядку та порятунку Хмельницької області

17 березня учні 9-10 класів відвідали Історико -меморіальний комплекс органів правопорядку та порятунку Хмельницької області розташований в обласному центрі по вулиці Зарічанській, 7.

Учні відвідали музей історії органів внутрішніх справ Хмельниччини, залу ліквідаторів аварії на ЧАЕС, музей Національної поліції Хмельниччини, кімнату слави воїнів - інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав, пам'ятник працівникам міліці, які загинули під час виконання службових обов'язків, каплицю святих князів Бориса та Гліба.

Переглядів: 333 | Додав: Ger@sym | Рейтинг: 0.0/0