Головна » 2016 » Травень » 24 » День слов'янської писемності
День слов'янської писемності

В рамках відзначення Дня слов’янської писемності та культури 24 травня, в школі відбувся цикл заходів під назвою «Спочатку  було слово…».

Так, з метою виховання майбутнього покоління в дусі патріотизму, пошани до своєї історії, культури, мови, а також виховання поваги до української мови та культури відбулася акція  «Апостоли слов’янської писемності» для учнів початкових класів, виховні години «Мова – духовний скарб нації» ( 5 клас), «Слава Вам, брати - просвітителі» (6-7 клас), «Мова моя – в тобі мудрість віків»      (8 клас) , «Дорогами тисячоліть до слов’янської писемності» ( 9 клас), конкурс малюнка «Стежками слов’янського слова», де переможцем став Шевчук Олександр, учень  6 класу .

Цікавими і пізнавальними стали історичні уроки:«Ми, наша віра, світогляд, правда та звички», «Мудре слово Древньої Русі», які пройшли в 10-11  класах. Було оформлено тематичну виставку  "День слов'янської писемності".

Переглядів: 296 | Додав: Ger@sym | Рейтинг: 0.0/0