Головна » 2016 » Квітень » 29 » День цивільної оборони
День цивільної оборони

20 квітня у нас в школі було проведено день ЦО.

Протягом Дня ЦО та ОТ з постійним складом і учнями відпрацьовані:

• дії за сигналом «Увага всім!»;
  • користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
  • дії у разі пожежі та можливих аварій на Хмельницькій АЕС і об’єктах, які використовують у виробництві сильнодіючі отруйні речовини;
  • виконання нормативів ЦО;
  • організація роботи пункту видачі ЗІЗ.

Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналами ЦО діяли грамотно і чітко.

Найкраще діяли:

• рятувальна група (командир формування Дячук Н., керівник Добренький С. М.),
  • група з обслуговування сховища (командир формування Буданов В., керівник Котлінська С. В.),
  • пост радіаційного та хімічного спостереження (командир формування Дуда А., керівник Назаренко А.П.) та інші.

На високому методичному рівні проведенні заняття з ЦО в 2 класі (кл. керівник Джигун Н.О.), в 3 класі (кл. керівник Шлапак І.В.), у 5 класі (кл. керівник Добренька Н.П.). Було проведено перегляд навчальних відеофільмів, вікторини, спортивні змагання, естафети.

Фельдшер школи Довганюк А. М. провів заняття з надання першої долікарської допомоги з ученицями 10 класу на базі медичного кабінету школи.

Цікавою, змістовною та повчальною була зустріч з працівниками аварійно – рятувальної служби МНС, які організували показ сучасних засобів індивідуального захисту, піротехнічних засобів, приладів РХБЗ розвідки, провели інструктаж щодо правил користування ними, ознайомили з вибухонебезпечними предметами та правилами поводження з ними.

Переглядів: 315 | Додав: Ger@sym | Рейтинг: 0.0/0