Головна » 2016 » Жовтень » 31

25 жовтня на базі нашої школи відбувся семінар прктикум директорів позашкільних навчальних закладів Хмельницької області. Ми радо зустрічали гостей патріотичним флешмобом (кер. Нагорна І.В.), дзвінкоголосою візиткою (кер. Степанишина О.С.), неперевершеним оркестром ( кер. Замойський Р.Л.).Презентувала школу директор  - Довганюк З.У.

Відбулися відкритті заняття гуртків спортивного орієнтування (кер. Степанишина О.С.) та Техніки пішохідного туризму ( кер. Яценюк Р.В.). На заключному концерті школу представляли куржій Віолетта та Панасюк Олександра.

Усі були нагородженні почесними грамотами.

Переглядів: 316 | Додав: Ger@sym | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

13 жовтня до Дня захисника україни в школі відбулося свято "Сила нескоренних". На святі були присутні учні школи, вчителі, запрошені воїни АТО. Учні 5 -11 класів підготували історичний екскурс у минуле нашого народу, згадали усіх: козаків, гетьманів, поетів, воїнів ЗУНР і УНР, УПА,ОУН, ветеранів війни 1941- 1945 рр., Героїв майдану та АТО.весь захід супроводжувався презентацією, яку зробила Степанишина О.С. та піснями у виконанні Гнипель Ірини та Панасюк Олександри ( кер. Басистюк Л.В.).

19 жовтня відбулося свято - виставка "Овочеві витівки". Підсумки : І місце - 4 клас, ІІ місце - 1,2,3клас.

21 жовтня відбулися вибори Президента школи. до виборчих списків було занесено 51 учень 8-11 класів. Проголосувало - 36. За результатами - Президентом школи стала учениця 9 класу Парубок Сніжана.вітаємо її та бажаємо наснаги та нових ідей у роботі учнівського самоврядування.

21 жовтня також відбулася зустріч учнів 5-11 класів з представниками юве ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 303 | Додав: Ger@sym | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

14 жовтня в школі відбулося традиційне свято квітів. До 25-ї річниці незалежності України свято пройшло під назвою  "З Україною в серці".

У номінації "Композиція": І місце - 2,3,6,9 класи, ІІ місце - 10, 11 клас, ІІІ місце - 5,7 класи.

У номінації "Захист композицій": І місце - 1,3,6,11 класи, ІІ місце - 2,4,7,8,9,10 класи, ІІІ місце - 5 клас.

Переглядів: 329 | Додав: Ger@sym | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

1 вересня  - особливе свято. Серце тріпоче, як листочки на шкільних берізках.

Цьогоріч наша шкільна родина поповнилася на 18 першокласників, які із радістю таподивом за всім спостерігали.

Гостями свята були - голова Хмельницької районної ради Мельник Ю.В., сільський голова  Осядлий В.С., отець Андрій та ін. За літо школа пережила велику реконструкцію: прокладено нову систему водопостачання до школи, повністю оновлено шкільні туалети, миючий цех у харчоблоці. Мельник Ю.В. вручив іменні картки із стипендією кращим учням школи Лісінській Анастасії, Лісовій Юлії, Кшевінській Тетяні та одноразові премії Добренькому С.М. та Кошці О.А.

Переглядів: 314 | Додав: Ger@sym | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

1 вересня  - особливе свято. Серце тріпоче, як листочки на шкільних берізках.

Переглядів: 284 | Додав: Ger@sym | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Наша команда "Блискавка" була у наметовому краєзнавчо - туристичному містечку "Патріот - 2016" у другій зміні. З 6 по 10 червня ми взяли участь у понад 15 конкурсах: візитка команди, конкурс стінгазет, малюнку на асфальті, побуту, ораторського мистецтва"Що я б зробив для дітей, якби був Президентом", спортивне орієнтування, КВК, "Сокіл-Джура", "Рятувальник" та ін.

Ми отримали 18 грамот, а наші вчителі Басистюк Л.В. та Степанишина О.С. подяки за активну участь та допомогу в організації роботи табору.

Переглядів: 276 | Додав: Ger@sym | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

27 травня подвір'я школи знову наповнилося гомінким та веселим дитячим сміхом. У школі свято останнього дзвінка. На святі присутні гості - сільський голова, отець Василь, вчителі ветерани педдагогічної праці. Директор школи Довганюк З.У. вітає одинадцятикласників із закінченням школи та настанням важливої пори  - вибору майбутнього. Школа попрощалася з 9 випускниками, а кращі учні школи отримали похвальні листи.

Переглядів: 338 | Додав: Ger@sym | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)